Hello Everyone, We are so excited about our new project Buddy Section. With this project, we are matched with @esnanadolu and now, we are going to do our Online Tandem’s together. If you want to join us please scan the QR code on the poster or click the link down below. For further information, you can reach us on DM. Virtual hugs and kisses.

Hello Everyone, We are so excited about our new project Buddy Section. With this project, we are matched with @esnanadolu and now, we are going to do our Online Tandem’s together. If you want to join us please scan the QR code on the poster or click the link down below. For further information, you can reach us on DM. Virtual hugs and kisses.

Herkese merhaba, yeni projemiz olan “Buddy Section” için çok heyecanlıyız. Bu proje için @esnanadolu ile eşlemiş bulunmaktayız, bu sayede Online Tandem’larımızı birlikte yapacağız. Eğer sizde bize katılmak isterseniz afişteki QR kodu okutabilir ya da aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizlere DM’den ulaşabilirsiniz. Sosyal mesafeli öpücükler ve sarılmalar.

@arelinternational
@esnturkey
@esnanadolu